Iniciem la ruta de tallers

El dia 18 de gener comencem la ruta de tallers de les escoles participants, aquí teniu el llistat de totes elles:

  • IES Eduard Fontserè – L’Hospitalet de Llobregat (Barcelona)
  • Escola El Puig – Esparreguera (Barcelona)
  • IES El Cairat – Esparreguera (Barcelona)
  • IES Pere Fontdevila – Gironella (Barcelona)
  • Escola Santa Clara – Sabadell (Barcelona)
  • IES La Ferreria – Montcada i Reixac (Barcelona)
  • IES Francesc Ribalta – Solsona (Lleida)
  • Escola Garbí Pere Vergés – Esplugues de Llobregat (Barcelona)
  • Col·legi Cor de Maria – Mataró (Barcelona)
  • SIN Vallbona d’Anoia – Vallbona d’Anoia (Barcelona)
  • Escola Diocesana de Navàs – Navàs (Barcelona)
  • IES Valldemossa – Barcelona
  • IES Enric Borràs – Badalona (Barcelona)
  • IES Bisbe Sivilla – Calella (Barcelona)
  • Escola Balaguer – L’Hospitalet de Llobregat (Barcelona)
  • IES Manuel Blancafort – La Garriga (Barcelona)
  • IES Alba del Vallès – Sant Fost de Campsentelles (Barcelona)
  • IES Gallecs – Mollet del Vallès (Barcelona)
  • IES Molí de la Vila – Capellades (Barcelona)
  • Escola Pia Sant Antoni – Barcelona
  • IES Baix Empordà – Palafrugell (Girona)
  • IES Collbató – Collbató (Barcelona)
  • IES Alexandre de Riquer – Calaf (Barcelona)
  • Escola Betània-Patmos – Barcelona
  • IE Sant Joan de les Abadesses – Sant Joan de les Abadesses (Girona)
  • IES Josep Brugulat – Banyoles (Girona)
  • IES Cap Norfeu – Roses (Girona)
  • IES Sant Elm – Sant Feliu de Guíxols (Girona)
  • SES de Sils – Sils (Girona)
  • IES Domènec Perramon – Arenys de Munt (Barcelona)
  • IES Roseta Mauri – Reus (Tarragona)
  • IES de Cabrils – Cabrils (Barcelona)
  • Colegio Nuestra Señora del Carmen – Gandía (Valencia)
  • IESO Publio López Mondéjar – Casasimarro (Cuenca)
  • IES Federica Montseny – Burjassot (Valencia)
  • IES La Melva – Elda (Alicante)
  • IES Valle de Elda – Elda (Alicante)
  • IES Valle de Elda – Elda (Alicante)
  • IES Macià Abela – Crevillent (Alicante)
  • IES Antonio Menárguez Costa – Los Alcázares (Murcia)
  • IES Don Pedro García Aguilera – Moratalla (Murcia)
  • IES Río Aguas – Sorbas (Almería)
  • IES Martín de Aldehuela – Málaga
  • Colegio San Hermenegildo – Dos Hermanas (Sevilla)
  • Colegio La Salle Felipe-Benito – Sevilla
  • Colegio La Salle Felipe-Benito – Sevilla
  • CEO Rey Juan Carlos I – Valleseco (Las Palmas de Gran Canaria)
  • IES José Frugoni Pérez – Telde (Las Palmas de Gran Canaria)
  • IES Canarias – San Cristóbal de la Laguna (Santa Cruz de Tenerife)
  • IES Alcalde Bernabé Rodríguez – Santa Cruz de Tenerife
  • IES Heliche – Olivares (Sevilla)
  • IES Santiago Apóstol – Almendralejo (Badajoz)
  • IES Blas de Prado – Camarena (Toledo)
  • IES Mar de Castilla – Sacedón (Guadalajara)
  • IES Arcipreste de Hita – Azuqueca de Henares (Guadalajara)
  • IES Virgen de la Paz – Alcobendas (Madrid)
  • IES Alfonso Moreno – Brunete (Madrid)
  • IES Alfonso Moreno – Brunete (Madrid)
  • Colegio Internacional SEK El Castillo – Villanueva de la Cañada (Madrid)
  • Colegio Internacional SEK El Castillo – Villanueva de la Cañada (Madrid)
  • IESO Canal de Castilla – Villamuriel de Cerrato (Palencia)
  • IESO Canal de Castilla – Villamuriel de Cerrato (Palencia)
  • IESO Los Salados – Benavente (Zamora)
  • IES Río Órbigo – Veguellina de Órbigo (León)
  • IES Río Órbigo – Veguellina de Órbigo (León)
  • IES El Señor de Bembibre – Bembibre (León)
  • IES A Paralaia – Moaña (Pontevedra)
  • Colegio Montespiño – Culleredo (A Coruña)
  • IES Muriedas – Muriedas (Cantabria)
  • Colegio Juan de Lanuza – Zaragoza
  • IES Avelina Cerra – Ribadesella (Asturias)
  • IES Avelina Cerra – Ribadesella (Asturias)
  • El Regato Ikastetxea – Barakaldo (Bizkaia)
  • El Regato Ikastetxea – Barakaldo (Bizkaia)
  • Madre de Dios Ikastetxea – Bilbao (Bizkaia)
  • IES Tomás Mingot – Logroño (La Rioja)
  • Colegio Nuestra Señora del Buen Consejo – Logroño (La Rioja)
  • IES Carranza – Valle de Carranza (Bizkaia)
  • IESO Ochagavía – Ochagavía (Navarra)
  • IES Valle del Cidacos – Calahorra (La Rioja)
  • Col·legi El Carme – Lleida
  • Escola Les Heures – Lleida
  • IES Pont de Suert – El Pont de Suert (Lleida)
  • IES Bendinat – Calvià (Illes Balears)
  • IES Bendinat – Calvià (Illes Balears)
  • Colegio La Milagrosa – Palma de Mallorca (Illes Balears)
  • Col·legi Sant Francesc d’Assís – Ferreries (Illes Balears)